Projekty

Projekt LUNCH 


PONIEDZIAŁEK | włoski

WTOREK | polski

ŚRODA | morski / mule /

CZWARTEK | slow fast-food

PIĄTEK | rybny


PN - PT godz. 12-16 


3 dania / 34 zł | 4 dania / 39 zł

Projekt ŚWIĘTA


Naszą propozycję dopasujemy do indywidualnych potrzeb, oferując niesamowite doznania kulinarne wyrażone w tradycyjnych daniach w nowopolskim wydaniu. Smaki znane każdemu w naszej interpretacji nabierają zaskakującego wyrazu. To wszystko w spokojnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku. Ponadto realizujemy zamówienia na prezenty świąteczne ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami, które umilą Święta współpracownikom czy kontrahentom. 

TWÓJ Projekt


Z przyjemnością zorganizujemy spotkanie biznesowe lub przyjęcie okolicznościowe. Każde traktujemy jak niezależny Projekt, do którego podchodzimy z największą starannością.


Dla rezerwacji powyżej 10 osób układamy indywidualne menu.


Projekt SKLEP


To działające w godzinach pracy mini delikatesy, w których można zaopatrzyć się w produkty kupowane bezpośrednio z polskich i włoskich manufaktur. Produkty bez etykiet wielkich firm, tradycyjnie wyrabiane lub oparte na rodzinnych recepturach.

Projekt KOKTAJL


Autorskie kompozycje naszego barmana Krystiana Jonaka, które powstają z sezonowych składników i domowych syropów. Stanowią idealne uzupełnienie bieżących Projektów, będąc ich integralną częścią. Codziennie przygotowujemy też domową lemoniadę w innym smaku.

Projekt CIASTO + KAWA


Codziennie inna propozycja domowej tarty lub ciasta do tego pyszna kawa, to idealny duet. Zrób sobie słodką przerwę w ciągu dnia.